м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

30 вітчизняних виробників взуття стали учасниками програми підтримки експорту, організованої ТПП України

04.10.2017

Трьома майстер-класами для виробників взуття успішно продовжилася програма підтримки експорту для українських виробників, організована ТПП України спільно з нідерландським Центром підтримки імпорту CBI та регіональними торгово-промисловими палатами й Асоціацією «Укрлегпром».

Протягом 19 – 29 вересня 2017 року в ТПП України та Харківській і Хмельницькій регіональних палатах відбулися майстер-класи британського експерта Джуліана Гілла «Тенденції та можливості ринку ЄС для українських виробників взуття». У них взяли участь 30 українських виробників взуття, які планують експортувати до ЄС.

У ТПП України британський експерт також провів інтенсивний спеціалізований тренінг для українських консультантів з експорту – фахівців ТПП України, регіональних ТПП і партнерських організацій. Його учасники отримали цінну інформацію про галузь та інструменти підвищення власних компетенцій, що сприятиме їм у підтримці та консультуванні українських виробників взуття щодо роботи на ринках країн ЄС.

Наразі українські виробники взуття – учасники майстер-класів мають можливість подати заявки на участь у відборі до наступного етапу програми – розробки індивідуальних стратегій експорту одягу до ЄС і планів їх впровадження. Стратегії розроблятимуть фахівці ТПП України, Київської, Чернігівської, Харківської та Львівської ТПП під керівництвом британського тренера та разом із компаніями.

Для українських виробників одягу, обраних у першому раунді відбору в серпні 2017 року, етап розробки стратегій експорту до ЄС уже розпочався.

 

Теги: ТППУ, експорт, тренінг, легка промисловість

Анонси

Останні новини