(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

4 days Ukraine об’єднали спорт, культуру і бізнес

24.04.2017

Український експорт до Падуї та регіону досягає понад 500 млн євро. Майже 150 італійських і 25 українських компаній взяли участь в українсько-італійському бізнес-форумі «Україна та Італія: можливості для партнерства та співпраці на ринках ЄС», що відбувся у Падуї у рамках Днів України в Італії «4 days for Ukraine».

«Особливістю італійської економіки є надзвичайно високий відсоток малого та середнього бізнесу – 99% всіх підприємств країни. Вони забезпечують 68% ВВП, у той час як в Україні, також із високим відсотком МСП, ця цифра становить лише близько 11%», –  сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Зона вільної торгівлі з Європейським Союзом буде сприяти відкриттю ринків обох країн для взаємного обміну товарами і послугами. Скасування тарифів на імпорт із 1 січня 2016 року з ентузіазмом сприймається в Італії. Регіон Східної Європи й України зокрема, є для Італії стратегічним партнером, перш за все, з точки зору економіки.

За минулий рік Україна поставила в Італію товарів майже на $2 млрд. Це більше, ніж наш експорт до Австрії, Бельгії, Великобританії, Португалії та Франції разом узятих. Італія є країною № 1 для українського експорту в ЄС. 

Для Італії Україна - стратегічно важливий ринок, перш за все, для банківського сектора. За офіційним даними, з 123 інвесторів, присутніх в Україні, Італія посідає 10-те місце.

У цілому в Україні працюють до 300 італійських компаній. Основними італійськими інвесторами в українську економіку є металургійні компанії Duferco (модернізація Алчевського металургійного комбінату спільно з корпорацією «ІСД»), Danieli (реконструкція ВАТ «МК«Азовсталь», будівництво металургійного електросталеплавильного заводу «Дніпросталь»), IntesaSanpaolo («Правексбанк»), AntonioMerloni (відкриття в м. Івано-Франківськ лінії з виробництва побутової електротехніки), а також підприємства в сфері енергетики (ENI) і харчової промисловості (Ferrero і Campari).

Також у рамках «4 days Ukraine» відбувся марафон, в якому взяли участь понад 20 тисяч спортсменів із Європи й України.

Теги: ТППУ, Бізнес, Бізнес-форум, Україна, Італія

Анонси

Останні новини