м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Агентство відновлення і ТПП України уклали угоду про співпрацю

06.06.2023

Відновлення України - мета тіснішої взаємодії держави з бізнесом.

Меморандум про співпрацю 5 червня 2022 року підписали Мустафа Найєм, Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України.

ТПП України, як національна бізнес-асоціація, стане надійним партнером Агентства відновлення із залучення українського та іноземного приватного сектора до відбудови нашої країни.

Приватний сектор є повноцінним партнером держави й інтегрований у реалізацію проєктів як сторона-виконавець, і як інвестор, наголосив Мустафа Найєм, Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Угода сприятиме налагодженню ділових контактів, пошуку партнерів та залученню інвестицій у відновлення української інфраструктури.

Зокрема, йдеться про співпрацю у впровадженні новітніх технологій та інновацій у процесі відновлення інфраструктури України, організацію спільних заходів, семінарів, конференцій та інших подій для обміну досвідом, залучення зацікавлених сторін.

«Відновлення України – спільна ціль бізнесу й держави. Результати роботи Агентства відновлення сприяють покращенню логістики, ефект відчувають і громадяни й компанії. Будемо координувати зусилля для залучення приватних інвесторів у проекти відбудови. Переконаний в успіху подальшого партнерства системи ТПП з Агентством відновлення», - сказав Г. Чижиков, президент Торгово-промислової палати України.

Теги: бізнес, ТППУ, Геннадій Чижиков, меморандум, Україна, інфраструктура, Мустафа Найєм, Відновлення України, держава, Державне агенство відновлення та розвитку інфраструктури України

Анонси

Останні новини