м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Аграрії годують Україну!

19.01.2023

Підсумкове засідання Комітету підприємців агропромислового комплексу Торгово-промислової палати України відбулось 18 січня 2022 року.

Півсотні учасників засідання обговорили підсумки роботи за 2022 рік та плани діяльності на 2023-й.
 

  


Голова комітету Олег Юхновський представив звіт роботи. 

Він наголосив, що в умовах війни Комітет підприємців АПК при ТПП України налагодив процеси підтримки агробізнесу, виступив з законодавчими ініціативами й зумів організувати низку заходів для аграріїв.

Підтримка українського виробника, просування  й експорт українського продукту залишаються в центрі уваги Комітету.

 

  

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков відзначив ефективність роботи Комітету АПК у воєнний час.

 

«Агросфера швидко трансформується. Аграрії зазнали потужного удару від російської агресії, який нищить мільйони гектарів нашої найродючішої землі, блокує експорт. І при цьому саме аграрії залишаються двигуном економіки, буквально годують Україну. Саме «аграрка» стала основною експортною статтею 2022-го», - сказав Г. Чижиков.

 

Він подякував голові Комітету Олегу Юхновському та учасникам за зусилля з консолідації агропереробників і харчовиків для продовольчої безпеки України.

 

Теги: Агросектор, експорт, ТППУ, комітет АПК, Геннадій Чижиков, Україна, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство економіки України, Олег Юхновський, економіка, ринок харчових продуктів, продовольча безпека

Анонси

Останні новини