м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Академія Жіночого Лідерства: другий модуль про масштабування бізнесу та вихід на міжнародні ринки

28.02.2025

27 лютого ТПП України за сприяння Women Leaders For Ukraine та за підтримки ЄС і уряду Німеччини, в рамках програми EU4Business, організували другий модуль Академії Жіночого Лідерства.

Фокус модуля – побудова стратегії масштабування бізнесу та вихід на міжнародні ринки.

30 українських підприємиць отримали практичні інструменти для глобального зростання своїх компаній.

Захід відкрили вітальними словами Анна Любима (ТПП України) та Ірина Папуша (Президентка Women Leaders For Ukraine).

Програма модуля включала:

Ефективні стратегії сталого зростання бізнесу в умовах війни

  • Лідія Білас, засновниця мережі освітніх проєктів МрійДій

Маркетингові стратегії для виходу на міжнародний ринок

  • Валерія Забашта, керівниця сектору нових форм міжнародного співробітництва ТПП України

Як масштабувати бізнес у часи кризи?

  • Ганна Горбенко (ОТП БАНК, ГО «Українська комплаєнс асоціація»)

Q&A з Олеся Оленицька (Київстар) та Юлія Пінтескул (Епіцентр К)

Юридичні аспекти виходу на міжнародні ринки

  • Олександра Нікітіна, експертка з міжнародного оподаткування, партнерка ECOVIS BONDAR & BONDAR LAW BUREAU

Натхненні історії успіху жінок-підприємниць, які вийшли на міжнародні ринки

  • Ірина Варагаш, засновниця та CEO Econia Ukraine поділилася власним досвідом створення бренду, який сьогодні відомий далеко за межами України.

 

  

  

  

 

Академія Жіночого Лідерства — це більше, ніж навчання. Це простір для підтримки, нетворкінгу та натхнення, що допомагає жінкам відкривати нові можливості, посилювати свої позиції в бізнесі та знаходити партнерів для розвитку  

Попереду третій модуль Академії Жіночого Лідерства – ще більше практичних інструментів, інсайтів і можливостей для розвитку бізнесу, лідерства та міжнародної співпраці. Готуємо для вас ще потужніший нетворкінг та обмін досвідом!

Women Leaders For Ukraine - міжнародна спільнота жінок-лідерок з бізнесу, політики та громадського сектору, які об'єднались заради досягнення гендерного балансу в прийнятті глобальних рішень щодо безпеки та сталого миру.

Захід організовано Торгово-промисловою палатою України в рамках програми міжнародного співробітництва «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", що співфінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини і виконується німецькою федеральною компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH”. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих та середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.  

«EU4Business» - це комплексна ініціатива, яка охоплює всю підтримку ЄС малому та середньому бізнесу в країнах Східного партнерства.

  

  

  

                                     

Теги: ТППУ, Міжнародна спільнота Women Leaders for Ukraine, ГО Women Leaders for Ukraine

Анонси

Останні новини