(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Активна підготовка до Першого форуму регіонів України та Республіки Білорусь триває

21.09.2018

ТПП України готує українську сторону до участі, а також ділову програму виставки, яка відбудеться за участі президентів обох країн 25–26 жовтня в Гомелі.

 «Форум відкриє нові можливості для українських експортерів в Білорусі. Вільної виставкової площі для розміщення української експозиції  залишається все менше. Тож Україна неодмінно повинна використати цю нагоду. Маємо закріпити ділові контакти з країною, яка є для нас третім за розміром торговельним партнером», – зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

На спільному засіданні робочої групи України та Білорусі обговорили статус підготовки та відмітили готовність партнерів із ТПП Білорусі й її Гомельського відділення, а також посольства Білорусі всіляко сприяти та допомагати українським підприємцям в участі у заході.

«Ми  відповімо на будь-які запитання та зробимо все можливе, щоб участь українського бізнесу у Першому форумі регіонів України та Республіки Білорусь була максимально ефективною та плідниою», – підкреслив посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол.

До участі у виставці вже заявлено 13 регіонів України.  56 підприємств, установ та організацій різних секторів економіки експонуватимуть свою продукцію і послуги. В цілому, українська експозиція на сьогодні займає 401 квадратний метр обладнаної виставкової площі. Вільна виставкова площа для розміщення української експозиції на сьогодні   199 квадратних метрів.

Нагадаємо, що захід проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Керівники підприємств, продукція яких демонструватиметься на виставці, матимуть можливість взяти участь в українсько-білоруському економічному форумі. Умови участі в ділових заходах можна отримати, зареєструвавшись за наданою вище формою.

 За додатковою інформацією варто звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактні особи –  Анна Гусак (тел.: +38 (095) 546-65-09, e-mail: [email protected]) та Геннадій Болдир (тел.: (044) 461-98-07, e-mail: [email protected]).

Теги: Бізнес-форум, Білорусь

Анонси

Останні новини