(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Антимонопольний комітет України та ТПП України поглиблюють співпрацю для підтримки бізнесу на тлі війни

17.06.2022

16 червня відбулась робоча зустріч Голови АМКУ Ольги Піщанської з керівництвом ТПП України, президентами регіональних ТПП, членами комітетів при ТПП України, представниками бізнесу.

Обговорили поглиблення співпраці АМКУ та ТПП України задля покращення конкурентного середовища в Україні та сприяння у розвитку МСП.

Йшлося також про важливість співпраці ТПП України, регіональних палат з Антимонопольним комітетом України та його регіональними підрозділами.

  

Президент ТПП України Геннадій Чижиков наголосив на важливій ролі АМК України у формуванні правил гри для бізнесу.

«ТПП та АМК мають довгу історію співпраці. Ми знаходили консенсус щодо законодавства, ситуації на ринках. Зараз уся країна опинилась у нових умовах. Бізнес та влада теж шукають форми взаємодії, які допоможуть подолати виклики війни. Час згуртуватись навколо економічного фронту», - наголосив Чижиков.

Він подякував Ользі Піщанській та її команді за увагу до бізнесу, відверту і пряму розмову про проблеми підприємців та специфіку роботи АМК під час війни.

Учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю, розгляд актуальних питань та проведення окремих зустрічей щодо гострих проблем для бізнесу за участі фахівців ТПП та АМК. 

Зокрема, окрему зустріч заплановано щодо законопроекту про законодавче врегулювання взаємовідносин між виробниками та торговельними мережами за участі ТПП України, асоціацій виробників та АМК України.

  

Теги: комітет, бізнес, співробітництво, ТППУ, АМКУ

Анонси

Останні новини

Більше новин