(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Арабська Швейцарія»: нові можливості для українського бізнесу

16.11.2018

Королівство Бахрейн називають арабською Швейцарією. У державі дуже розвинена банківська система, працюють понад 360 ліцензованих банків. Але там поки мало знають про потенціал України. Можливості активізації співробітництва бізнес-спільноти України та Бахрейну обговорили під час зустрічі керівництво ТПП України та член королівської родини Королівства, кузен міністра закордонних справ Бахрейну, шейх Файяз Бін Абдула Аль Халіфа.

«За останні кілька років товарообіг України та Королівства Бахрейн не перевищував 6 млн дол. Ці показники необхідно збільшувати. Я розповів шейху про можливості України і запропонував закріпити та розширити співробітництво на рівні  Палат наших держав», –  сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков. 

Серед бізнес-інтересів шейха – інвестиційний проект із опріснення води та будівництва зовнішніх мереж і споруд водопостачання та водовідведення у Запоріжжі,  будівництво соціального житла (15 тисяч будинків) у Бахрейні. Бізнесмен має велику потребу в українських будівельних компаніях, які б долучилися до втілення проекту.

Королівство Бахрейн – унікальна острівна держава на однойменному архіпелазі в західній частині Перської затоки в Південно-Західній Азії, що включає в себе 33 острови. Бахрейн є найменшою арабською державою, але при цьому і перлиною Близького Сходу. Королівство з'єднане потужним 25-кілометровим автомобільним мостом із берегами Саудівської Аравії.

Світова фінансова криза майже не торкнулася цього регіону, завдяки чому він вважається безпечною ділової зоною для міжнародних інвесторів. Веденню підприємницької діяльності у Королівстві сприяє достатньо гнучке податкове законодавство. У Бахрейні прийнято офшорне законодавство: немає податків на доходи юридичних і фізичних осіб, не обмежено вивіз прибутку, капіталу. Приміром, ринок нерухомості тільки почав відкриватися для інвесторів. Привабливим для придбання житла в Бахрейні вважаються низькі ціни на нерухомість, більш того, воно дає високий рентний дохід. Ціни на оформлення угод тут також невисокі –  5% від вартості об'єкта. У Королівстві дозволено оформляти право власності в певних областях і регіонах, головне –  іноземцям надається право на проживання автоматично.

 

 

 

 

 

 

Теги:ТППУ, Бізнес, Бахрейн

Анонси

Останні новини

Більше новин