(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Аргентинські підприємці вивчають можливості українського ринку

17.11.2021

Робоча зустріч бізнес-місії аргентинських виробників сільськогосподарської техніки з керівництвом Асоціації українських банків відбулась у ТПП України 17 листопада.

У розмові взяли участь президент Асоціації Українських банків (АУБ) Андрій Дубас та  Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Аргентина в України Елена Летісія Мікусінскі.

Під час заходу сторони проаналізували умови фінансової підтримки інвесторів в сфері агротехнологій в Україні.

Ділова делегація на чолі з президентом Agrentech Group (BTI AGRI) Віктором Гюго Баро та генеральним менеджером Agencia ProCórdoba уряду провінції Кордова Роберто Росотто у Києві узгоджують питання щодо створення Аргентинського центру технологій в Україні. Аргентинська корпорація, яка об’єднує 9 виробників агротехніки та запчастин, планує відкрити представництво й логістичний центр в Україні, і шукає партнерів для співпраці.

Аргентинські підприємці обговорили з керівництвом АУБ кроки щодо виходу на український ринок, зокрема особливості застосування та залучення фінансових інструментів для роботи у сфері агротехнологій.

16 листопада 2021 року представники аргентинської делегації обговорили питання співпраці з українських бізнесом із президентом ТПП України Геннадієм Чижиковим. Зокрема, йшлося про низку заходів для аналізу й вивчення особливостей українського ринку, пошук цікавих для підприємців обох країн ніш кооперації.

Анонси

Останні новини