м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Астана презентує міжнародну виставку ЕКСПО 2017 «Енергія майбутнього»

10.06.2017

10 червня 2017 року відкрила свої двері Міжнародна спеціалізована виставка «Астана ЕКСПО 2017» – перша виставка, яка проводиться на території всього пострадянського простору. Основна тема ЕКСПО 2017 – «Енергія майбутнього». Це можливості для залучення світових технологій енергозбереження та нових розробок із використання існуючих альтернативних енергоджерел.

Свої досягнення у сфері відновлюваної енергії представляють 115 країн, у тому числі й Україна. У церемонії відкриття виставки взяли участь глави та керівники 17 держав.

Кожна виставка EXPO – це подія глобального масштабу. За значимістю її можна порівняти із всесвітніми економічними форумами, а по туристичній привабливості та відвідуваності – з найпопулярнішими спортивними змаганнями, такими як олімпіади та чемпіонати світу з футболу.

Організатори розраховують, що виставку відвідають 2 мільйони людей, а загальне число відвідувань становитиме 5 мільйонів. Планується, що 85% складуть казахстанці, а 15% – громадяни іноземних держав, більшість із яких приїдуть із країн СНД і Китаю. Значна кількість туристів також очікується з Європи, Туреччини та США. Триватиме EXPO 2017 три місяці і завершить свою роботу 10 вересня цього року.

На запитання, скільки коштує проект ЕКСПО 2017, голова акціонерного товариства «Національна компанія «ЕКСПО 2017» Ахметжан Єсімов відповів: «У скільки обійшовся проект поки говорити зарано. Ми цю цифру обов’язково озвучимо, але на сьогоднішній день це буде коштувати десь близько 400 мільярдів тенге (1,3 млрд дол.) – сюди входить будівництво об’єктів, проведення заходів».

Тема виставки в Астані привернула увагу як світових лідерів у сфері поновлюваних джерел енергії, так і тих, хто пов’язує свою енергетичну незалежність із «зеленими» технологіями. Нинішня світова економічна криза призвела до падіння цін на традиційні, викопні джерела енергії. Зараз акцент робиться на використанні поновлюваних джерел енергії. І проект ЕКСПО 2017 є чудовим майданчиком для демонстрації досягнень країн у цій царині.

Пряма трансляція Церемонії Відкриття Міжнародної Спеціалізованої Виставки "Астана ЕКСПО 2017" 

Теги: expoucci_ua, Експо 2017, Казахстан, Астана

Анонси

Останні новини