(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Авіакомітет при ТПП України проаналізує авіаційну стратегію

21.08.2017

15 серпня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України у рамках розширеного засідання Авіаційного комітету пройшов круглий стіл на тему «Авіаційна стратегія: шлях до відновлення інфраструктури аеропортів та збільшення пасажиропотоку».

Учасники авіаційного ринку, фахівці експерти цивільної авіації обговорили поточний стан інфраструктури аеропортів і ключові питання, на які має дати відповідь Стратегія розвитку авіації та аеропортів. До заходу долучились представники Міністерства інфраструктури України, Державної авіаційної служби України, Української авіатранспортної асоціації, ДП «Антонов», АЦ «Український інститут майбутнього», низки регіональних аеропортів, хендлінгових компаній та юридичної спільноти.

«Для авіаційної галузі України важливе прийняття збалансованої Національної транспортної стратегії, яка б враховувала умови конкуренції між різними видами транспорту. Оскільки авіаційна стратегія є однією з основ бізнес-плану для гравців авіаринку, ми вважаємо, що стратегічні засади слід виробляти за їх безпосередньої участі», – зазначив Євгеній Дихне, голова Авіаційного комітету.

Необхідність розробки такого стратегічного документу для авіації було анонсовано прем’єр-міністром України. Стратегія має стати складовою Національної транспортної стратегії і повинна розглядатися в контексті загальної стратегії розвитку авіасполучення, центральних і регіональних аеропортів, забезпечити розвиток вітчизняних і залучення в Україну іноземних авіаперевізників, у тому числі лоукостів.