(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Авіаційний комітет ініціює доопрацювання постанови щодо авіаційного страхування цивільної авіації

01.03.2018

Постанова КМУ «Про затвердження Порядку і правил здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації» має бути вдосконалена з урахуванням усіх фінансово-економічних обґрунтувань.

Так вважають члени Авіаційного комітету при ТПП України, які на своєму засіданні обговорювали постанову Кабінету Міністрів України від 06.09.17 р. № 676 «Про затвердження Порядку і правил здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації».

Експерти зазначили, що основні виконавці, які висловлюють зауваження до цього документа, підприємства наземного обслуговування і регіональні аеропорти. Члени комітету прийняли рішення звернутись до  прем'єр-міністра та голови Державіаслужби з проханням призупинити дію пунктів 6976 до 1 січня 2019 року.

«Необхідно підготовити проект листа від ТППУ до Державіаслужби України з подальшим надсиланням його до Кабінету Міністрів України. І доопрацювати ці пункти Державіаслужбі з урахуванням інтересів учасників ринку авіаційних перевезень», – сказав голова комітету Євгеній Дихне.

Другим важливим питанням, що порушувалось на засіданні Авіаційного комітету, став проект Порядку встановлення аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів в аеропортах України. За результатами його обговорення було прийнято рішення зібрати і проаналізувати інформацію про встановлення таких зборів в аеропортах Європи, обговорити її на комітеті та сформувати пропозиції для Міністерства інфраструктури України.

Також у рамках засідання до лав комітету було прийнято нових членів − ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне», КП ХОР «Херсонські авіалінії», ПОКП «Аеропорт Полтава», ТОВ «РДС Карго груп». Наразі кількість членів комітету становить 20.

Теги: ТППУ, авіаційний комітет, авіація