5 червня 2025 року в онлайн-форматі відбулася інформаційна сесія, присвячена новим вимогам безпечності нехарчової продукції, що продається на європейських маркетплейсах, відповідно до Регламенту (ЄС) 2023/988 (General Product Safety Regulation, GPSR).
Захід зібрав представників бізнесу, які працюють з експортом, онлайн-продажами, постачанням споживчої продукції до країн ЄС.
Учасники отримали актуальну інформацію про зміни, які набули чинності в ЄС з грудня 2024 року. На сесії було розглянуто такі питання, зокрема:
Нові правила безпечності споживчої продукції в ЄС — це не просто юридична формальність, а реальний інструмент захисту бізнесу, споживача та репутації компанії.
В умовах посиленого ринкового нагляду та зростання відповідальності усіх ланок постачання, українським компаніям критично важливо адаптуватися до змін уже сьогодні — як для торгівлі в ЄС, так і для побудови стабільної експортної моделі.
Якщо Ви не змогли долучитися до заходу — звертайтесь до представників ТПП України з актуальних питань доведення відповідності споживчої нехарчової продукції.
Теги: ТППУ, Харківська ТПП, ReACT4UA, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH