м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Бізнес навчали як скористатися перевагами Європейської мережі підприємств

28.03.2018

У рамках проекту СOSME (Європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу) за участю представників Європейської комісії відбувся інформаційний день щодо можливостей Європейської мережі підприємств (EEN).

Захід, організований консорціумом EEN-Ukraine, одержав найвищу оцінку представників українського бізнесу.

Інформаційний день став прекрасною можливістю для бізнесу ознайомитись із програмою та отримати практичні навички роботи в системі.

Під час семінару учасників поінформували щодо:
∙головних цілей програми та відкритих підпрограм COSME;
∙транскордонних обмінів ERASMUS для молодих підприємців у рамках програми COSME;
∙можливостей системи EEN;
∙написання пропозицій за програмою Horizon 2020 – SME instrument.

Також вони дізналися, як взяти участь у Company mission та Brokerage events (b2b-зустрічах) та записатись на найближчі події; як знайти потенційних інвесторів, покупців або постачальників у мережі EEN і надіслати їм пропозиції партнерства; поставити питання на сесії запитань-відповідей.

Нагадаємо, Європейська мережа підприємств пропонує широкий спектр послуг: отримання доступу до ринкової інформації, вирішення юридичних питань, визначення потенційних бізнес-партнерів у Європі, підтримка інновацій і трансферу технологій. EEN налічує майже 600 партнерів із 64 країн світу, 6 000 досвідчених спеціалістів. Незважаючи на назву, EEN є глобальною мережею, що охоплює 64 країни Європи, Азії й Америки.

 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, підприємництво, COSME, EEN

Анонси

Останні новини