(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Бізнес підтримує благодійництво

15.11.2021

Голова Міжнародного жіночого київського клубу (IWCK) Крістіна Грюневальд(Christina Groenewald) презентувала для виконавчого директора Китайської торгової Асоціації та Генерального секретаря ІСВАС Руслана Осипенка благодійні ініціативи спільноти.
 
Сторони обговорили можливості і формати майбутньої взаємодії. Руслан Осипенко та Christina Groenewald обміркували залучення бізнесу до підготовки низки доброчинних заходів, які планують організувати в Києві. Домовились про співпрацю в організації добродійних проектів та розвитку благодійництва.

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков відзначив, що вітає активну участь підприємців у соціальних та благодійних проектах.
 
За словами пана Осипенка, Міжнародна Рада Бізнес Асоціацій та Палат в Україні (ICBAC) об’єднує дев’ять двосторонніх палат та асоціацій і Торгово-промислову Палату України, які разом представляють понад 9 000 компаній в Україні та за кордоном. ICBAC підтримує ідею соціальної відповідальності бізнесу й системно бере участь у благодійних проектах.
 
Міжнародний жіночий клуб збирає гроші під час благодійних заходів  для допомоги жінкам, дітям, літнім та людям з інвалідністю в Україні. Для участі у заходах об'єднуються представники посольств, бізнес-асоціацій, громадських організацій і місцеві волонтери.