(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Бізнес закликав владу ухвалити три ключові законопроекти економічної реформи

09.11.2017

Відкрите звернення об’єднаного пулу бізнес-асоціацій і громадських ініціатив до керівництва країни ухвалили Торгово-промислова палата України, Український союз промисловців і підприємців, ВГО «Асоціація платників податків України», Спілка підприємств малих, середніх і приватизованих підприємств України, Громадянська платформа «Нова Країна», Комітет підприємців Київщини, ГО «Рух бізнесу України», Асоціація українських виробників лакофарбової продукції й інші.

Підприємці України, громадські діячі й експерти змушені констатувати прикрий факт, що в поточному році економічні реформи майже зникли з порядку денного парламенту, уряду й АП – їх витіснили соціальні та політичні питання. Тим часом економічна криза триває, а обіцяні радикальні економічні реформи не відбуваються. Сьогодні вкрай необхідно терміново вирішити три кричущі проблеми, що унеможливлюють зростання економіки, і винести на голосування у ВР у цьому році три законопроекти: про фінансову поліцію, заміну податку на прибуток податком на виведений капітал і щодо повернення системи блокування податкових накладних у тестовий режим.

Економіка України у 2014 році зазнала величезного удару, і відтоді проблеми залишаються. Наразі наша держава посідає 166-те місце у світі за рівнем економічної свободи, поряд із Туркменістаном, Північною Кореєю, Кубою, Гаїті. Виведення грошей до офшорів, за різними оцінками, досягає 320 млрд грн  і контрабанда – 230 млрд грн на рік. Зростання ВВП становить 2,5 відсотка, проте його з’їдає інфляція.

Для виправлення ситуації необхідно ухвалити три законопроекти, які вже підготовлені і чекають на розгляд. 

Теги: ТППУ, Бізнес, підприємництво, реформи

Анонси

Останні новини