м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

БІЗНЕСУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КОНЦЕПЦІЮ УЧАСТІ В ЕКСПО 2017

21.03.2017

Розширення ринку, пошук бізнес-партнерів та інвесторів, укладання взаємовигідних угод – це далеко не повний перелік можливостей, які може одержати вітчизняний бізнес на Експо 2017. Умови участі українських компаній і концепцію національного павільйону презентували підприємцям, які працюють у сфері відновлюваної енергетики, розпорядник підготовки до участі у виставці Торгово-промислова палата України спільно з Держенергоефективності та Мінекономрозвитку. Бізнесу розповіли про шанс вигідно представити свої розробки, продукти, товари і послуги на міжнародній спеціалізованій виставці, що відбудеться в Астані (Казахстан) із 10 червня по 10 вересня 2017 року.

Виставка присвячена загальносвітовому і водночас важливому для України тренду - розвитку відновлюваної енергетики.

У її рамках планується створення експозиції, проведення бізнес-форуму та Національного дня України.

 «100 країн-учасниць, 18 міжнародних організацій, понад 5 мільйонів відвідувачів! Україна не повинна  втратити  можливість заявити всьому світу про значні перспективи розвитку відновлюваної енергетики нашої держави, презентувати вітчизняну продукцію та послуги на такому унікальному заході. Ми запрошуємо організації та підприємства до участі в ЕКСПО 2017, яка надасть потужний імпульс системній диверсифікації економіки та технологічній модернізації виробничих потужностей і наукової бази країни», – зазначив перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

 Участь України в Експо 2017 - це можливість заявити всьому світу про значні перспективи розвитку відновлюваної енергетики нашої країни. Такі широкомасштабні заходи світового рівня - найкраща нагода для залучення інвестицій, укладання взаємовигідних угод.

 «Нині триває робота над створенням інформаційно-пошукової системи, яка допоможе якнайкраще представити на виставці вітчизняні підприємства та їх можливості. Її мета – мінімізувати витрати бізнесу й автоматизувати пошук партнерів. Така база даних компаній, розділена за галузями, в подальшому може бути використана для участі підприємств у інших міжнародних виставках», - розповів заступник комісара національної секції України на Експо 2017 у Астані, віце-президент ТПП України  Сергій Свистіль.

Детальніше з умовами участі компаній у виставці в Казахстані можна ознайомитися на сайті.

Теги: expoucci_ua, Казахстан

Анонси

Останні новини