м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Business Sweden шукає партнерів в Україні

24.11.2023

Швеція – одна з найрозвиненіших країн світу з економікою, націленою на інноваційне, екологічне, інклюзивне та цифрове зростання

У Торгово-промисловій палаті України, 23 листопада 2023 року, відбулась зустріч із командою і презентація можливостей Business Sweden – платформи із унікальними повноваженнями від уряду Швеції та приватного сектору із підтримки бізнесу.

У розмові між Андреасом Гіалуракісом (Andreas Giallourakis), Регіональним директором Business Sweden по Україні та віце-президентом ТПП України Валерієм Королем і Валерією Забаштою, Керівником сектору нових форм міжнародного ділового співробітництва ТПП України, йшлося про напрямки довгострокового подальшого співробітництва.

Business Sweden представляє інтереси шведського бізнесу в Україні й співпрацюватиме з ТПП України у питанні налагодження партнерств між бізнесом.

З боку швецької сторони є запит на B2B-комунікацію з українськими компаніями.

Зокрема, у сферах енергетики, фарми, інфраструктури. шведські партнери готові надавати допомогу компаніям, які потребують нового обладнання.

Домовились про проведення спільного заходу для активізації комунікації бізнесу України та Швеції, а надалі розглядаємо можливість обміну діловими місіями.

Вдячні за довіру й партнерство в зміцненні українсько-шведських відносин та торгівлі.

Швеція є найбільшим торговельним партнером України у Північній Європі.

Товарообіг між Україною та Швецією вже сягнув $0,430 млрд у 2023 році.

Уряд Швеції планує виділити майже $30 млн на спеціальні експортні кредитні гарантії для компаній, що торгують з Україною.

Теги: ТППУ, Швеція, Валерій Король

Анонси

Останні новини