(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Chamber 4.0 Task Force. Платформа розвитку

19.01.2021

Президент ТПП України Геннадій Чижиков взяв участь у воркшопі Chamber 4.0 Task Force, організованому Всесвітньою федерацією палат (World Chamber Federation), до участі в якому були залучені також торгово-промислові палати різних країн світу.

Під час зустрічі були обговорені передові бізнес-моделі для компаній на прикладі світових лідерів у сфері бізнес-менеджменту. Учасники обмінялися інформацією щодо розвитку палат країн-учасниць, а також щодо залучення світових провідних спеціалістів у даній сфері (на прикладі ТПП м. Дубаї, яка створила Dubai Business Accosiation на платформі Link In).

Також ТПП України взяла участь в опитуванні щодо розвитку бізнес-стратегій, що дало змогу детальніше проаналізувати модель роботи Палати з різними бізнес-структурами та оптимізувати співпрацю з українськими компаніями. Крім того, ТПП України долучилася до процесу формування глобальної моделі взаємодії з членами палат. 

Основною метою даної зустрічі виступає не тільки обмін досвідом співпраці між світовими торгово-промисловими палатами, а й створення позитивного іміджу бізнес-середовища України у світовому просторі.

"Необхідно бути самокритичними! Торгово-промислова палата України буде імплементувати нові моделі розвитку організації, інноваційні підходи для більшого залучення українських компаній у співпраці з іншими державами", - заявив Геннадій Чижиков.

 

Довідково: Всесвітня федерація палат (WCF) – не політична, не державна структура, а унікальний майданчик, що об’єднує глобальну мережу з понад 12 000 палат та відповідних бізнес-спільнот. Окрім зміцнення зв'язків між палатами, WCF також допомагає окремим організаціям стати більш продуктивними  та інноваційними.

Анонси

Останні новини