м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Чехія бачить Україну майбутнім «східноєвропейським економічним тигром»

29.03.2022

Про це сказала Заступник міністра промисловості і торгівлі Чехії Мартіна Тауберова під час зустрічі лідерів української та чеської палат із празьким бізнесом.
Перспективи відновлення України обговорили сьогодні у Празі.

Бізнес-конференція за участі президента ТПП України Геннадія Чижикова, президента Торгової палати Чеської Республіки Володимира Длоугі, заступниці міністра промисловості і торгівлі Чехії Мартіни Тауберової, посла Українив Чехії Євгена Перебийноса та 50 представників чеських компаній відбулась 29 березня 2022 року. 

Дискусійна панель між президентами палат, дипломатами та чеськими компаніями, які ведуть бізнес з Україною, була присвячена активізації торгівлі з Україною та участі чеського бізнесу у проектах відбудови України.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков висловив вдячність чеському бізнесу за підтримку та інтерес до співпраці з Україною і бойкот торгівлі з РФ.

«Чехія головуватиме в ЄС з липня 2022 року. Чеські посадовці заявили про готовність Чехії підтримати Україну, зокрема у відновленні інфраструктурних проектів, промисловості. Це надзвичайно важливо саме зараз. Особливо дякуємо представниці Міністерства промисловості та торгівлі Чехії за віру в Україну: пані міністр вважає, що Україна стане майбутнім «східноєвропейським тигром» завдяки стрімкому зростанню повоєнної економіки. Ми поділяємо чеський оптимізм щодо України», - наголосив Г. Чижиков.

Чеський бізнес готовий і зацікавлений у наданні допомоги Україні у відновленні економіки. Чеські компанії заявили про готовність модернізувати Україну технологічно, розпочинати проекти в машинобудуванні, агросфері.

Палата Чехії готова зі свого боку сприяти подоланню торгових бар’єрів для укрїнців, підтримати малий та середній бізнес, і надавати будь-яку потрібну підприємцям допомогу.

Чеські партнери відзначили великий потенціал української промисловості та високу кваліфікацію працівників, що є запорукою швидкого відновлення української економіки й роль українських виробників для світового ринку.

Чехія належить до найбільших торговельних партнерів України. 2021 року товарообіг між країнами сягнув 2,5 мільярдів доларів.

  

     

 

Теги: конференція, бізнес, ТППУ, Геннадій Чижиков, Україна, Чехія

Анонси

Останні новини