(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Чи є місце для української молоді в Європі?

11.10.2017

Головним чином навколо цього питання обертався «День кар’єри ЄС», який відбувся 5 жовтня у Львівському національному університеті ім. Івана Франка за підтримки Представництва ЄС в Україні. На запрошення організаторів у заході взяв участь представник Торгово-промислової палати України та координатор українсько-німецької стипендіальної програми Андрій Гончарук. Для зацікавленої молоді він провів тренінг у рамках цього проекту та поділився власним досвідом перебування та навчання у Німеччині.

«Місце для української молоді в Європі однозначно є! Про це свідчить напружена боротьба за кваліфіковані кадри, яка точиться серед наших європейських сусідів. Важливо, щоб молоді українці не тішились ілюзією, начебто десь там на них чекає безпроблемне і комфортне життя. Безперечно, у багатьох речах ми поступаємося Європі і маємо достатньо домашніх завдань, над якими мусимо наполегливо працювати. Я глибоко переконаний, що зробити кар’єру можна і в Україні, причому набагато швидше. Завдяки нашому проекту студенти та випускники мають можливість підвищити свою кваліфікацію на провідних німецьких підприємствах та повернутися з цінним досвідом, який буде працювати на Україну», – зазначив Андрій Гончарук.

Під час дискусійного клубу представники регіональної бізнес-спільноти, місцевої влади, університетів, студентських і громадських організацій обмінювалися думками та намагалися знайти відповіді на ті виклики, які ставить перед випускниками сучасний  турбулентний ринок праці. Після дискусійної панелі молодь мала можливість не лише познайомитися з місцевими працедавцями й ознайомитися з актуальними вакансіями, але й відвідати презентації та тренінги за участю запрошених експертів.        

 

Теги:ТППУ, німецька стипендіальна програма, молодь

Анонси

Останні новини

Більше новин