(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Члени комітету електронних комунікацій підготують рекомендації стосовно впровадження телемедицини в Україні

10.05.2018

Стан справ і перспективи створення та розвитку системи телемедицини в Україні обговорили на спільному засіданні комітету електронних комунікацій при ТПП України та його робочої групи з телемедицини.

Члени комітету дослідили та узагальнили  досвід розвинутих країн світу з цих питань і окреслили плани як на наступний рік, так і на середню та довгострокову перспективу. На основі цього і з урахуванням українських особливостей вони підготують концептуальні рекомендації державним органам і бізнесу стосовно стратегії та тактики впровадження  телемедицини в Україні.

Нагадаємо, минулого року парламент прийняв  Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Створення ефективних механізмів побудови та функціонування національної телемедичної мережі, розвиток сумісних науково-практичних галузей, правове регулювання системи надання телемедичних послуг на основі забезпечення конституційних прав і свобод людини є одним із пріоритетів діяльності держави.

Втілення Закону має забезпечити поліпшення здоров’я населення,  рівний і справедливий доступ усіх громадян до медичних послуг належної якості, можливість швидкого, ефективного управління роботою системи охорони здоров’я, особливо у надзвичайних умовах, дозволить заощаджувати бюджетні кошти на організацію та забезпечення управлінських функцій виконавчої влади в сфері охорони здоров’я України, сприятиме прогресу медичної науки та практики, а також підвищить авторитет держави.

 

Теги: комітет, комітет електронних комунікацій, телемедицина

Анонси

Останні новини