(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Члени Ради ТПП України згадали досягнення 2020 року та визначили пріоритети на 2021

23.03.2021

Підтримка бізнесу у часи COVID-19, робота з членами Палати, діалог з владою, діджиталізація системи, співпраця по залученню інвестицій, сприяння експорту - ці й інші напрями роботи намітила Рада ТПП України під час засідання 23 березня 2021 року.

«Торгово-промислові палати в Україні - це дійсно потужна система всеукраїнського масштабу. Кожна з регіональних палат має професійний досвід та сильні сторони. Ми вміємо працювати злагоджено і досягаємо результатів. Я дякую кожному з вас за спільне стратегічне бачення майбутнього та ефективну комунікацію», - наголосив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Як зазначив пан Чижиков, в найближчій перспективі планується проведення загальносистемної стратегічної дискусії про оптимізацію стратегії ТПП відповідно до нових умов роботи.

До участі у засіданні долучився заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква (публікація на офіційному сайті ОП). 

«Що стосується цілей зовнішньоекономічної діяльності держави на 2021 рік, безумовно, нашим основним пріоритетом залишається європейська інтеграція, зокрема її економічна складова. Виконання Угоди про асоціацію, яка є нашим ключовим дороговказом, - це, в тому числі, і робота українського бізнесу», - зазначив Ігор Жовква.

У 2020 році Палата систематично формувала та доводила пропозиції щодо проблемних питань ведення бізнесу до органів влади, зокрема експерти ТПП залучалися до роботи щодо підготовки змін до Угоди про Асоціацію Україна-ЄС, яка має бути підписана в 2021 р. 

Більш детально із підсумками роботи системи ТПП за 2020 рік пропонуємо ознайомитися у Звіті.  

На 2021 рік наша мета залишається незмінною - донести голос бізнесу до влади, іноземних партнерів, а також до громадськості. Рухаємося вперед разом!

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин