м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Платформа для розміщення запитів на гуманітрану допомогу Clustercollaboration platform

27.03.2022

Enterprise Europe Network Ukraine, Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI долучається до кластерної ініціативи!!! Представляємо Вашій увазі нову платформу для розміщення запитів на гуманітарну допомогу clustercollaboration.eu

Шановні колеги,

Enterprise Europe Network Ukraine, Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI долучається до кластерної ініціативи!

Представляємо Вашій увазі нову платформу для розміщення запитів на гуманітарну допомогу clustercollaboration.eu

Clastercollaboration platform – універсальний онлайн-хаб для зацікавлених сторін у третіх країнах, які мають на меті налагодити партнерство з Європейськими партнерами.

Хаб має на меті розвиток економічних та інтернаціональних процесів та проектів.

Нарешті у нас є механізм, який дозволяє систематизувати існуючі запити та пропозиції для допомоги Україні  в такий складний час.

Дана міжнародна платформа дозволяє розміщувати запити від Українських організацій підтримки бізнесу, міських адміністрацій, волонтерських організацій та гуманітарних штабів, шукати необхідну сировину для виробництва продуктів першої необхідності , інш.  та отримувати пропозиції від Європейських постачальників. Окремим підрозділом слугує напрямок логістики, який дозволяє створити можливості для доставки вантажу на місце призначення.

Для розміщення запиту на допомогу та уточнення правил заповнення запиту, просимо Вас звертатись до модераторів плаформи від України:

Фесенко Олена – Координатор EEN-Ukraine Консорціуму, Інститут фізики НАН України e-mail: [email protected]

Шубіна-Куруленко Ольга – Комунікаційний менеджер EEN-Ukraine Консорціуму, Торгово-промислова палата України e-mail: [email protected].

Яна Янковська  - контент-менеджер Clusters4Ukraine e-mail : [email protected]

Ми в стислі строки наддамо Вам відповідь на всі Ваші запитання та допоможемо створити відповідний запит для розміщення його в мережі.

Скористайтесь даною можливістю. Допоможемо нашій країні РАЗОМ!

Теги: #EUClustersSupportUkraine

Анонси

Останні новини

Більше новин