м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Делегація французьких підприємців зустрілась із українським бізнесом у Торгово-промисловій палаті України

31.10.2023

Французькі та українські підприємці обговорили можливості співпраці

Українсько-французька палата організувала візит до України бізнес-місії французьких підприємців за підтримки посольства Франції в Україні, Посольства України у Франції та MEDEF.

  

Президент ТПП України Геннадій Чижиков привітав рішення про те, що французька державна страхова компанія Bpifrance Assurance Export страхуватиме французькі компанії, які готові інвестувати в Україну та брати активну участь у її відбудові, не чекаючи закінчення війни.

 

«Це рішення є сигналом для французьких компаній, що вони можуть активніше виходити на український ринок. Французький бізнес буде захищений. Українці та французи єдині у спільному баченні інноваційної й сильної Європи», - сказав Г. Чижиков.

 

  

  

 

Участь у зустрічі взяли представники різних секторів економіки: агросфери, інжинірингу, банків, енергетики, логістики, відновлення культурної спадщини.

Вдячні за участь у дискусії представникам Міністерства цифрової трансформації, КМДА, Тернопільської Облради, представникам бізнесу та бізнес-асоціацій.

Надалі плануємо зробити зустрічі французької та української бізнес-спільнот системними.

Франція входить до топ-7 торгових партнерів України.

  

  

Теги: підприємництво, бізнес, співробітництво, ТППУ, Франція, Україна, Посольство України у Франції, Посольство Франції в Україні, Українсько-французька палата

Анонси

Останні новини