(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Дерегуляція - нове дихання бізнесу

30.07.2021

На спільному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад та Національної ради реформ презентували та обговорювали важливі і такі необхідні реформи, зокрема, дерегуляцію у різних сферах економіки.

Ключовим для бізнес-спільноти є те, що влада напрацьовує механізми спрощення адміністрування з боку держави.

Безумовно, скасування зайвих документів, ліцензій і довідок сприятиме залученню зовнішніх та внутрішніх інвестицій в країну.

Торгово-промислова палата також системно підтримує реформу щодо спрощення виноробної галузі. Це відкриє нові перспективи. Наприклад, ініційоване за підтримки ТПП України спрощення процедури ліцензування невеликих виноробень призвело до стрімкого зростання кількості малих і середніх підприємств. Нарощування виробництва крафтового вина почалось зі скасування необхідності збирати понад сотню довідок для ліцензування. Зріс інтерес до українського вина на внутрішньому й міжнародному ринку. Розвитку галузі сприятиме й подальша лібералізація виноробства, про яку йшлося під час засідання.

«Дерегуляція дасть самостійно дихати бізнесу. У різному темпі, але своїми силами. Українські підприємці показали високу адаптивність під час пандемії. Настав час зняти кисневу маску з бізнесу, який вже сам здатний вдихнути життя в нашу економіку», - відзначив Геннадій Чижиков.

Не менш важливе питання - напрацювання уряду, зокрема Мінінфраструктури, із усунення корупційних ризиків у сфері контролю за перевізниками та реалізації масштабних інфраструктурних проектів, потрібних усій країні.

Торгово-промислова палата України надалі відстоюватиме інтереси бізнесу та сприятиме конфортному бізнес-середовищу, і дуже важливо, що це відбувається у конструктивному діалозі з владою.

Анонси

Останні новини