(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Державний гемологічний центр України та Торгово-промислова палата України домовились про співпрацю

19.11.2021

Президент ТПП України Геннадій Чижиков та Директор Державного гемологічного центру України при Міністерстві фінансів України (ДГЦУ) Андрій Ткаленко 19 листопада 2021 року підписали Меморандум про співробітництво.

Сторони домовились про посилення співпраці між організаціям, об’єднання зусиль у сприянні розвитку гемологічної галузі, консультування та обмін інформацією з питань обігу коштовного каміння.

Передбачено залучення фахівців ДГЦУ для оцінки  мінеральних продуктів регіонів України; проведення спільних заходів, зокрема виставок та конференцій у ТПП України.

Геннадій Чижиков наголосив, що ювелірна справа і продаж коштовного каміння віддавна залишаються важливим бізнесом: для забезпечення підприємців та покупців фаховою інформацією про такий цінний товар, зокрема й було підписано угоду про співпрацю з Державним гемологічним центром України.

«Домовились сьогодні про проведення спільних заходів на базі ТПП України. Плануємо наступного року організацію спеціалізованої виставки, бізнес-форуму й тренінгів. Спільними зусиллями зробимо усе можливе, щоб ці заходи стали знаковими не тільки для наших ювелірів та міжнародної спільноти, а й для промисловості та високотехнологічних сфер, де використовують різні види каміння», - сказав Геннадій Чижиков.

Також спільними силами буде розроблено рекомендації для ділових кіл з актуальних питань гемології.

 

Анонси

Останні новини