м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ДЯКУЄМО АМЕРИКАНСЬКОМУ БЛАГОДІЙНИКУ ЗА ПІДТРИМКУ У РЕАБІЛІТАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ!

17.05.2024

З 8 травня в сучасному рекреаційному комплексі в Іршаві (Закарпатська область) перебуває 40 українських дітей з Донецької, Житомирської та Чернігівської областей, які втратили на війні своїх батьків, домівки та вимушені тікати від війни. Організаторами проекту виступили Благодійний фонд ТПП України «Разом з Україною» та Асоціація дитячого та молодіжного туризму України.

Діти є учасниками розробленої Фондом та Асоціацією спільно з дитячими психологами програми психологічної реабілітації та оздоровлення дітей, які постраждали в наслідок російської агресії.

У рамках Програми діти отримають фахову психологічну підтримку, долучаються до культурних та спортивних заходів, відвідають мальовничі місця Закарпаття.

   

Загалом з 2022 року участь в цій програмі вже взяли понад 700 дітей з Донецької, Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Чернігівської областей.

13 травня 2024 року до дітей приєднається Майкл Хатчісон (Michael "Hutch" Hutchison https://michaelhutchison.com/), громадський діяч, співзасновник та генеральний директор Першого міжнародного ексклюзивного круїзного клубу inCruises (https://www.incruises.com/about), який з 2023 року надає неоціненну підтримку Фонду і Програмі.

Завдяки його щирій підтримці понад 200 українських дітей стали учасниками цієї Програми.

Від імені організаторів, дітей, батьків та опікунів ми висловлюємо щиру вдячність Майклу Хатчісону за неоціненну та щедру підтримку наших дітей в такі важкі часи для країни.

Рекреаційний комплекс в Іршаві (Закарпатська область) організований на базі готельного комплексу «Іллара» (https://illara.com.ua/).

     

Довідково:
З початком повномасштабного вторгнення Торгово-промислова палата України, як провідна бізнес організація країни, розпочала свою соціальну й гуманітарну діяльність та створила Благодійний фонд ТПП України «Разом з Україною». Свої зусилля Фонд спрямував на підтримку українських дітей, які постраждали внаслідок військової агресії росії.
(https://charity.ucci.org.ua/)
 

Теги: ТППУ, Благодійний фонд Торгово-промислової палати України, Асоціація дитячого та молодіжного туризму України

Анонси

Останні новини