(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Ділова місія підприємців Дніпропетровщини до Чехії

10.10.2019

Дніпропетровська торгово-промислова палата в процесі активізації ділового співробітництва з Чехією стала ініціатором формування місії до Чеської республіки та проведення Бізнес-дня України в рамках програми Міжнародної машинобудівної виставки MSV 2019, яка відбувається в м. Брно.

Делегація, до якої увійшли керівники машинобудівних підприємств області, Дніпропетровської ТПП, Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентств, на чолі з головою Дніпропетровської обласної ради Глібом Пригуновим та президентом ДТПП Віталієм Жмуренком завітала на захід для ознайомлення з рядом технологічних виставок в рамках MSV 2019, пошуку нових можливостей взаємовигідного співробітництва, поглиблення кооперації в перспективних для нашого регіону галузях.

Бізнес-день України, що проходив у форматі В2В під назвою «Контакт – Контракт», зібрав чимало закордонних представників бізнесу, зацікавлених у розвитку ділових контактів з українськими підприємцями. Наша делегація детально презентувала можливості країни і, зокрема, Дніпропетровського регіону, його інвестиційний та експортний потенціал, а також профілі і послуги компаній області, зробивши акцент на пріоритетних і перспективних напрямах.  

Участь у бізнес-місії до Чехії дала підприємцям Дніпропетровщини хорошу можливість для обміну досвідом, встановлення ефективних міжрегіональних контактів, пошуку нових ділових партнерів, попередніх домовленостей про співпрацю в різних сферах підприємництва та, сподіваємось, в подальшому й контрактів!

 

Анонси

Останні новини

Більше новин