м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Дмитро Танасійчук: Соняшникова олія для китайського ринку є преміум продуктом, як для українського ринку – оливкова.

03.12.2017

Офіційний представник Торгово-промислової палати України в Китаї Дмитро Танасійчук 3 грудня 2017 року взяв участь у масштабному заході із популяризації України та української соняшникової олії у місті Фучжоу (провінція Фуцзянь, Китай).

«Багато, здавалося б, звичних для українців продуктів харчування в раціоні китайців відсутні, зокрема: гречка, ковбаси, сир, сметана, сир тощо. Такі товари, як і традиційні для Китаю харчі іноземного виробництва, продаються окремо від китайських продуктів і в більшості локальних магазинів відсутні. Проте в Китаї зростає добробут і деякі нетрадиційні продукти на його ринку демонструють стабільний приріст. До них можна віднести соняшникову олію. Важливо усвідомити, що вона для китайського ринку є преміум продуктом, як для українського ринку – оливкова олія. За останні 5–10 років частка соняшникового ринку на загальному ринку рослинних олій КНР зросла вдвічі і досягла за різними оцінками 7–9%», – прокоментував Дмитро Танасійчук.  

Від імені ТПП України він побажав успіху обом сторонам українсько-китайської співпраці, запевнив присутніх, що Торгово-промислова палата як активний учасник ініціативи «Один пояс, один шлях» і член Асоціації Міжнародної торгової палати Шовкового шляху сприятиме розвитку двостороннього співробітництва.

Захід «Miss Oilive Dinner» організовано імпортерами української соняшникової олії, яка впевнено завойовує китайський ринок. Серед сотні гостей були присутні численні місцеві ЗМІ, представники бізнесу, власники супермаркетів та відомі медійники регіону.

 

Теги: ТППУ, Бізнес, експорт, представник ТППУ, Китай

Анонси

Останні новини