(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Дніпропетровщина презентувала свій інвестиційний та експортний потенціал посольствам і торговельним представництвам країн світу

24.05.2018

Презентацію «Дніпропетровський регіон: відкритий інвестиційний діалог» у ТПП України провели представники всіх гілок влади краю.

«Потенційні інвестори й імпортери в Україні, в більшості випадків, розташовуються в Києві – столиці України. Ми прагнемо до того, щоб представникам закордонних посольств і торгових місій не треба було їхати до регіону, а можна було отримати необхідну інформацію, пропозиції та контакти оперативно безпосередньо в Києві − в Торгово-промисловій палаті  України. Тому запрошуємо всі області країни презентувати себе та знайти партнерів та інвесторів для реалізації своїх проектів», – підкреслив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 «Сьогодні Дніпропетровська область – це майже 17% інвестицій в Україні та 19% усього вітчизняного промислового виробництва, 76 відсотків виробництва труб і 40% сталі. Це майже 10% ВВП країни. Дуже перспективними є інформаційні та космічні технології. В ІТ-галузі ми вже активно співпрацюємо з США та ЄС. У сфері альтернативної енергетики Дніпро теж успішно впроваджує цікаві проекти. Тож ми відкриті і готові до співпраці», – зазначив Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради.

Наразі Дніпро також є лідером у впровадженні реформ із децентралізації та за кількістю створених та об’єднаних територіальних громад на своїй території. Ключовими інструментами для прогресу області є людський капітал і нова інфраструктура, що активно відновлюється за допомогою інвестицій.

«У всіх нас − і у Дніпропетровської обласної ради, і у мерії, і у народних депутатів від області, і в обласній державній адміністрації − чітка та зрозуміла позиція: будь-який інвестор, котрий тільки замислюється про інвестиції в Україну, в першу чергу повинен думати про інвестиції в Дніпропетровську область», – наголосив  Юрій Голик, радник голови Дніпропетровської ОДА.

Теги:ТППУ

Анонси

Останні новини