(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

До фінішу наближається процес створення Кваліфікаційних центрів

13.09.2021

Профільний урядовий комітет затвердив Положення про акредитацію Кваліфікаційних центрів

Про це повідомив під час засідання Ради з розвитку професійних кваліфікацій при ТПП України Голова Національного агентства кваліфікацій Юрій Баланюк.
За словами Ю. Баланюка, вже восени буде готовий повний пакет документів для створення Кваліфікаційних центрів.

«Система ТПП України візьметься за практичне вирішення проблеми забезпечення бізнесу фахівцями з затребуваними спеціальностями. Ми готові надавати нові послуги бізнесу. Тому понад рік тісно працюємо з урядом та освітньою спільнотою над питанням якості кадрів. Дякуємо Національному агентству кваліфікацій, Міністерству освіти та Міністерству економіки за підтримку ідеї розвитку мережі Кваліфікаційних центрів», - сказав під час засідання президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Центри кваліфікації допоможуть отримати сертифікат про кваліфікацію людям, які здобули навички та вміння закордоном або самостійно. У разі успішного оцінювання експертами вмінь та навичок – претенденту буде видано документ про підтвердження спеціальностi.

Голова Ради засідання Ради з розвитку професійних кваліфікацій при ТПП України Родіон Колишко відзначив, що до наступного засідання в жовтні буде сформовано пакет документів щодо процедур підтвердження кваліфікацій та акредитації Кваліфікаційних центрів. Також обговорять Дорожню карту створення Кваліфікаційних центрів при ТПП України.