(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«DO invest»: Донеччина стає простором можливостей

19.10.2021

Торгово-промислова палаа України та Донецька ОДА організували презентацію інвестиційного та експортного потенціалу Донецької області і бізнесу регіону «DO invest»

За словами президента ТПП України Геннадій Чижикова, готуючи презентацію економічного потенціалу Донеччини, інвесторам хотіли розповісти про унікальну можливість стати творцями нової історії краю XXI століття.

«Ми закликаємо подивитися на регіон іншими очима. Донеччина сьогодні – це інноваційна, туристична область з потужним середнім бізнесом та оновленою інфраструктурою. Донеччина – друга в Україні за обсягом інвестицій, кваліфікацією кадрів, промисловим експортом, понад 50% якого постачається в ЄС. Вже відбудовано нові дороги, відремонтовано сотні інфраструктурних об’єктів, скоро з’явиться аеропорт. Українська Донеччина стає потужною і заможною», - сказав Геннадій Чижиков.

Під час заходу за участі голови Донецької ОДА, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка було презентовано інвестиційний портал області та представлено концепт нового бренду Донецької області, створеного за допомогою ПРООН.

Участь у «DO invest» взяли підприємці, Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (РЕІ), ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Офіс Національної інвестиційної ради, представники дипломатичних установ, міжнародних організацій, зокрема фінансових інституцій, центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади.

Анонси

Останні новини