м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

До уваги підприємств, що експортують продукцію до Алжиру

12.02.2018

Торгово-промислова палата України повідомляє, що за інформацією, розміщеною на сайті Міністерства торгівлі Алжирської Народної Демократичної Республіки, з метою посилення контролю за імпортом товарів іноземного походження встановлено низку додаткових вимог серед яких вимога отримати в торгово-промислових палатах в Україні сертифікат, який підтверджує, що імпортовані товари відповідають законодавчим нормам країни походження або експортера і можуть вільно продаватись на її території.

У зв’язку з цим Торгово-промисловою палатою України розроблено новий шаблон сертифіката Certificate for products exported to Algeria, який повністю відповідає вимогам, встановленим алжирською стороною. На сайті ТПП України за посиланням можна заповнити заявку на отримання зазначеного сертифіката.

З 9.02.2018 за сертифікатом для експорту до Алжиру можна звернутися до будь-якої торгово-промислової палати в Україні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для внесення до сертифіката вільного продажу даних про коди за ТН ЗЕД, сертифікати відповідності, ISO та іншої інформації, замовник має надати до торгово-промислової палати відповідні підтверджувальні документи.

Торгово-промислова палата в Україні і надалі докладатиме зусиль для сприяння експорту української продукції до різних країн світу.

 

 

 

Теги: експорт, сертифікат

Анонси

Останні новини