5 років тому, в День незалежності України, Микола та Данило Нижниковські гралися у полі у Володарському біля Маріуполя. Хлопчики підірвалися на міні, Данило тоді загинув, а Микола втратив три кінцівки й отримав численні травми обличчя, зубів, очей та інших частин тіла.
З того часу Микола пройшов довгий шлях операцій і реабілітацій. Окрім цього були і перемоги - Микола весь цей час займається плаванням. Він має численні нагороди і вже встановив рекорд України, коли переплив річку Дніпро в районі Пішоходного мосту в Києві. Проте головна мета хлопця - стати паралімпійським чемпіоном.
На шляху до своєї мети Микола планує встановити новий рекорд України з плавання на заході “Ми чемпіони”, присвяченому Дню шахтаря. Подія відбудеться 30 серпня в парку культури “Гідропарк” під патронатом ЮНІСЕФ.
ГО “Пліч-о-Пліч”, що займається організацією заходу “Ми чемпіони”, закликає усіх небайдужих посприяти в реалізації події та надати можливу допомогу.
З усіх питань звертайтесь до Тимофія Нагорного за тел. (050)-475-55-55 та за електронною адресою [email protected]