(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Дорадча група зі сталого розвитку мобілізує вітчизняний експертний потенціал

20.10.2017

Прагнучи максимальної поінформованості суспільства про процес створення і роботу незалежної інституції громадянського суспільства, в ТПП України представники громадських організацій, профспілок, Федерації роботодавців, ТПП України, УСПП зібралися вдруге для обговорення механізму створення Дорадчої групи зі сталого розвитку.

 

«В Угоді про асоціацію Україна – ЄС передбачені дві незалежні інституції. Одна з них –Платформа громадянського суспільства, вже створена громадянським суспільством, про що уряд повідомив, розмістивши на сайті КМУ від 14.11.2016 р.  відповідну інформацію. Діяльність Дорадчої групи має полягати в моніторингу неухильності та послідовності запровадження європейських норм, визначених у главі 13 Угоди, надання сторонам угод висновків і пропозицій щодо вирішення проблем торговельних відносин у контексті сталого розвитку. Представники громадськості продовжать діалог із урядом, Представництвом ЄС, іншими зацікавленими сторонами та робочими групами, аби напрацювати нормативну базу, та найближчим часом проведуть Установчі збори Дорадчої групи зі сталого розвитку», – сказала Любов Нестиренко, радник з правових питань офісу президента ТПП України.

Наразі євроінтеграційна політика в державі здійснюється повільно та з відставанням, її впровадження фрагментарне. Щоб імплементація директив ЄС відбувалась не уривчасто, а цілісно, базуючись на чіткості, без порушень, а питання сталого розвитку були представлені в усіх аспектах торговельних відносин і результати євроінтеграційної політики відчувало все суспільство, бізнес, у першу чергу МСП, для надання рекомендацій із імплементації глави 13 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за ініціативи ТПП України створено Дорадчу групу з питань сталого розвитку української сторони. Група покликана допомогти мобілізувати існуючий в Україні експертний потенціал.

 

 

 

Теги: ТППУ, ЄС, Дорадча група сталого розвитку української сторони

Анонси

Останні новини