(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Дорадчу групу з питань сталого розвитку української сторони представили на форумі в Брюсселі

02.06.2017

Представники створеної за участю ТПП України Дорадчої групи сталого розвитку української сторони взяли участь у Першому форумі громадянського суспільства в рамках першого засідання Підкомітету Україна – ЄС з питань торгівлі та сталого розвитку, що проходив у Брюсселі 29 – 30 травня 2017 року.

Форум є інститутом громадянського контролю за тим, щоб розвиток українсько-європейської торгівлі відповідно до Угоди відбувався із дотриманням екологічних і соціальних прав громадян України й ЄС. Він проводиться не рідше разу на рік одразу після засідання Підкомітету Україна – ЄС з питань сталого розвитку і торгівлі і має на меті обмін думками між представниками громадянського суспільства щодо актуальних питань сталого розвитку, а також напрацювання ними спільних рекомендацій для уряду й інституцій ЄС, які можна невідкладно обговорити з представниками Підкомітету.

Члени української делегації виклали  свою активну позицію з питань торговельної політики та сталого розвитку.  Координатори Дорадчих груп, із європейської сторони – Ізабель Брозе й української– Тетяна Васильківська,  розповіли про наміри ефективної співпраці створених інституцій.

Дорадчу групу сталого розвитку  української  сторони успішно представили: від ТПП України – Любов Нестиренко, від ГО «Всеукраїнське Братство Бджолярів України» – Тетяна Васильківська, від  Асоціації  міжнародних  автомобільних перевізників України – Володимир Балін.

Теги: ТППУ, Бізнес, Угода про вільну торгівлю, Дорадча група сталого розвитку української сторони, громадянське суспільство

Анонси

Останні новини