м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Дуальна освіта: нова якість кадрового потенціалу

18.06.2021

Одна з головних проблем бізнесу - кваліфіковані кадри. Тому Україні потрібно розвивати дуальну освіту.

Про це говорили члени Комітету підприємців малого та середнього бізнесу, лідери всеукраїнських та регіональних об`єднань підприємців і роботодавців, керівники підприємств, установ, організацій, науковці та фахівці аналітичних центрів.  

Засідання відбулося у Торгово-промислова палата України. За круглим столом дискутували на тему: “Дуальна освіта: нова якість кадрового потенціалу, переваги та перспективи розвитку підприємництва”.

Дуальна система освіти передбачає, що теоретична частина підготовки студента відбувається на базі державної освітньої організації, а практична – на робочому місці. Тому на підприємствах створюють навчальні місця. Така система добре підходить, зокрема, для технічних закладів освіти. 

Виші також запроваджують проекти з дуальної освіти. Про свій досвід співпраці з роботодавцями під час засідання розповіли представники КНУ ім. Т. Шевченка (дякуємо Лариса Шаульская) Наголосили, що дуальна система освіти сприяє ефективному працевлаштуванню випускника.

«Члени Комітету дійшли висновку, що перехід вищих навчальних закладів на дуальну освіту підготовки висококласного фахівця – це запорука існування освітнього закладу», - наголосив голова Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України В'ячеслав Биковець.

У Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI підтримують залучення роботодавця до освітніх процесів і запевняють - знання і практика покращать професіоналізм майбутніх працівників.

Теги: комітет

Анонси

Останні новини

Більше новин