м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Економіка малої виноробні - тема вихідних!

17.07.2023

Дводенний семінар в межах EU4Business «Економіка малої виноробні. Ведення документообігу та звітності у виноробному бізнесі» відбувся у Торгово-промисловій палаті України 15-16 липня 2023 року.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков та голова Комітету підприємців АПК при ТПП України Олег Юхновський привітали учасників семінару.

«Підтримка малого виноробства залишається серед ключових пріоритетів ТПП України. Приємно бачити, як зростає громада виноробів, міцніють професійні спільноти, консолідуються і виходять на рівень вирішення задач галузі. Віримо у велике майбутнє українського вина», - наголосив Г. Чижиков.

 

Cемінар, що став першим із серії освітніх заходів для виноробів, ініційованих Асоціацією крафтових виробників зібрав 6 спікерів та 70 учасників.

  

Захід реалізовано в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

  

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, giz, Олег Юхновський, EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, МСП

Анонси

Останні новини

Більше новин