(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Експерти розроблять рекомендації щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

25.04.2017

ТПП України разом із іншими провідними бізнес-асоціаціями відповідно до ст. 299 глави 13 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС виступила з ініціативою створення Дорадчої групи з питань сталого розвитку з метою надання рекомендацій щодо імплементації глави 13 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це були проінформовані всі зацікавлені стейкхолдери як серед державних органів, так і серед громадськості.

Найближчим часом ініціативна група має розробити критерії щодо залучення українських експертів до складу Дорадчої групи з питань сталого розвитку.

Дорадча група з питань сталого розвитку – це команда експертів галузей економіки України, що  працюватиме задля грамотної, свідомої побудови всіх євроінтеграційних реформ, від планування до моніторингу та оцінювання.

До неї входитимуть представники незалежних громадських об’єднань, в яких об’єктивно представлені організації роботодавців і працівників, неурядових структур та інших заінтересованих сторін.

Члени Дорадчої групи раз на рік проводитимуть відкритий форум громадянського суспільства для обговорення аспектів сталого розвитку торговельних відносин між сторонами.     

    

Теги: ТППУ, Бізнес, ЄС, Україна, підприємництво

Анонси

Останні новини