м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Експорт та європерспективи бізнесу в центрі розмови ТПП й уряду

29.09.2022

Торгово-промислова палата України посилює координацію з урядом для подальшої підтримки бізнесу в умовах війни

Ігор Жовква, Заступник Голови Офісу Президента України, Олександр Банков, Державний секретар Міністерство закордонних справ України та Олександр Грибан, заступник Міністерство економіки України взяли участь у Президії ТПП України 29 вересня 2022 року.
 

  
 

Учасники Президії ТПП України обговорили виклики воєнного часу для бізнесу та синхронізацію взаємодії з урядом у підтримці ділової спільноти України.

Основними напрямками діяльності ТПП залишаються підтримка експорту, налагодження зовнішньоекономічних відносин та формування максимально сприятливих умов для бізнесу в Україні.


  

 

Під час Президії ТПП України, яка відбулась на восьмому місяці повномасштабного російського вторгнення, центральною темою став пошук рецептів адаптації бізнесу до актуальних економічних викликів війни, активізація експорту на тлі євроінтеграційного руху України.

 

«Нинішні виклики настільки масштабні й непередбачувані, що тільки спільними зусиллями бізнес-спільноти, влади й наших іноземних партнерів можна знайти ефективні рішення. Сьогодні відбувся відвертий, щирий і професійний діалог в інтересах бізнесу. Дякую Ігорю Жовкві, Олександру Банькову, Олександру Грибану за фахову розмову. Вдячний регіональним палатам за активний інтерес до стратегічних ініціатив з розвитку бізнесу в Україні», - наголосив президент ТПП Геннадий Чижиков.

 

  

 

ТПП України поділяє позицію уряду, що визначальним завданням найближчих років для української економіки є нарощення експорту товарів.

Тому палати продовжують роботу із системного супруводу євроінтеграції бізнесу, сприяють запровадженню європейських регламентів та працюють над розширенням перспективних для України міжнародних напрямків.

Система ТПП України у всіх регіонах сприяє у підготовці бізнесу до роботи на зовнішніх ринках, зокрема на європейському.

 

  

  

 

На Президії було представлено спільний благодійний проект ТПП України та УП - «іскристе» вино, які буде виставлено на аукціон для підтримки #ЗСУ

Теги: Михайло Непран, експорт, співробітництво, уряд, Геннадій Чижиков, Україна, Міністерство економіки України, Засідання Президії ТППУ, Система палат, Вступ України до ЄС, економіка, бізнес в умовах війни, РТПП, МЗС України, війна, Офіс Президента України, Забрудська Наталя, Ростислав Коробка, Валерій Король, Микола Гавриленко

Анонси

Останні новини

Більше новин