м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Enterprise Europe Network Ukraine та EIT Red Kalyna initiative: перша українська місія жінок-підприємиць з інноваційних сфер до Варшави!

14.06.2024

Створюй інноваційне, мотивуй інших та покажи всьому світові, що українські жінки – це рушійна сила! Під таким девізом пройшла перша спільна місія українських інноваційних підприємиць до Варшави.

З 11 по 13 червня 2024 року, Торгово-промислова палата України, як координатор консорціуму EEN Ukraine в партнерстві з EIT Health and EIT RedKalyna, проект, який націлений на розвиток українського жіночого інноваційного підприємництва в підтримці з Lukashewich University та Регіональної агенції розвитку Польщі (PARP) організували бізнес-місію українських жінок інноваторів на Women Tech summit 2024.

Метою програми cтало зростання визнання українських інновацій, розвиток інноваційних бізнесів під керівництвом жінок та підтримка жіночого лідерства у бізнесі.

Технології та інновації й нетворкінг із польськими та міжнародними партнерами розширюють можливості жінок-підприємиць.

                                                 

Дякуємо партнерам та основним організатором заходу за ініціативу EIT Red Kalyna, яка спрямована на підвищення визнання українських жіночих інновацій у Європі та залучення учасниць місії до заходів Women in Tech Summit у Варшаві.

Українські інноватори приєднались до низки B2B-сесій, воркшопів, ознайомились із роботою та діяльністю польських бізнес-асоціацій, зокрема державних.

Серед учасниць місії – представниці:

  • Банк спогадів Буковський державний медичний університет Choice31
  • Кооператив Fedoriv Group SolarOptic,
  • KSE LightMirror ClinCaseQuest

Навчальний візит організований EIT Health InnoStars та Стратегічним регіональним інноваційним кластером EIT у співпраці з EEN Ukraine з метою розвитку українського жіночого підприємництва та інновацій.

Програма є частиною ініціативи EIT Red Kalyna, започаткованої у 2023 році для підвищення визнання у Європі інновацій, створених українськими жінками, та формування для талантів з України мостів можливостей у співпраці з ЄСedited.

  

Теги: ТППУ, EEN-Ukraine

Анонси

Останні новини

Більше новин