м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Eurochambres Congress 2024: Двигун Європи

17.06.2024

«Зрештою, саме ми є двигуном Європи», сказав президент Eurochambres Володимир Длоугі у зверненні до лідерів національних палат під час закриття Конгресу Європалати у Бельгії.

 

Eurochambres обʼєднує 20 мільйонів бізнесів у Європі, які є членами локальних та національних палат.

Понад 200 лідерів бізнесу, політиків і керівників палат з усієї Європи зібрались на цій масштабній події у Антверпені 12-13 червня.

Економічні перспективи Європи на найближчі роки та те, що чекає попереду палати та компанії-члени палат – у центрі уваги Конгресу.
       

Україну на Конгресі Eurochambres представляв президент ТПП України Геннадій Чижиков та очільники регіональних палат.

 

«Український бізнес – теж європейський. Нас розглядають як своїх і, відповідно, очікують дотримання європейських директив та стандартів. Та головна для нас подія - засідання Генеральної Асамблеї Європалати, учасники якої проголосували за остаточне виключення зі складу Eurochambres ТПП РФ і ТПП Білорусі. Це результат років роботи», - наголосив Геннадій Чижиков.

 

«Крім основної дискусії про інноваційні ідеї та можливості для спілкування, які формуватимуть майбутнє європейського бізнесу, Конгрес став унікальною можливістю навчатися та розвиватися разом з європейською палатівською спільнотою.
Український бізнес на етапі синхронізації із європейським єдиним ринком. Ми вдячні нашим партнерам за євроінтеграційний досвід і можливість вчитися говорити з інституціями ЄС однією мовою», - додав президент ТПП України.

 

Серед топ-спікерів Конгресу – прем’єр-міністр Люксембургу та колишній президент Eurochambres Люк Фріден під час Конгресу зазначив, що пріоритет Європалати - конкурентоздатніша Європа: «Ми повинні зміцнити єдиний ринок, приборкати надмірне регулювання та збільшити інвестиції ЄС для фінансування МСП і створення робочих місць».

  

Виконавчий віце-президент Європейської комісії з EUGreenDeal Марош Шефчович додав: «Ми маємо працювати разом, щоб підтримувати європейську конкурентоздатність. Ми хочемо, щоб європейська промисловість процвітала в Європі».

Економічні тренди змінюються, Європа прагне зберегти конкурентоспроможність. Система палат інтегрується у європейські процеси підтримки бізнес-спільнот, щоб голос українського бізнесу чули в ЄС.

  

                             

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, eurochambres

Анонси

Останні новини

Більше новин