(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

EUROCHAMBRES відсвяткувала 60-річчя

27.04.2018

На заходах, присвячених святкуванню, Асоціація європейських торгово-промислових палат представила інституціям ЄС Декларацію підприємницьких прав із 12-ма передумовами для процвітання та конкурентоспроможності бізнесу ЄС.

Декларація підкреслює важливу соціально-економічну роль підприємців: їхні потреби  не можуть вважатися само собою зрозумілими і повинні бути центральними елементами політичних процесів, починаючи з рівня ЄС. 

«Не варто розглядати підприємців виключно як постачальників робочих місць і податкових генераторів. Вони також є педагогами, новаторами, творцями, членами громади»,  –  сказав очільник Європалати Крістоф Ляйтль.

Декларацію про підприємницькі права можна отримати за посиланням. Цей документ буде переданий провідним політикам ЄС та є ключовим елементом у пропозиціях EUROCHAMBRES для установ на наступний законодавчий термін.

«Подібно до того, як європейський бізнес розвивається, формується й адаптується до ринкових змін, EUROCHAMBRES розвивається з процесом європейського економічного співробітництва як у межах ЄС, так і поза ним. Із шести початкових членів асоціація поступово розширювалася і наразі охоплює 44 національних і 2 транснаціональних організації з усієї Європи. Це мережа з понад 1 700 регіональних і місцевих палат, що представляють більшт ніж 20 мільйонів підприємств, переважно малих і середніх. Пишаємося, що ТПП України – частина великої родини EUROCHAMBRES», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Вітаємо Європалату з днем народження та зичимо успіхів і процвітання.

Теги: ТППУ, Бізнес, eurochambres

Анонси

Останні новини