(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Фінський та турецький бізнес зацікавлені у роботі з Україною

16.09.2022

16 вересня відбулась онлайн-конференція, «Економічні перспективи, можливості фінсько-турецько-українського партнерства», присвячена відбудові України.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков подякував за участь у заході Посольству України у Фінляндській Республіці, Торговій палаті Фінляндії, Фінській бізнес-групі в Україні, Фінсько-Турецькій Бізнес-Гільдії, представникам бізнесу.
 

«Зараз увага і допомога обох країн націлена на Україну. І ми можемо стати драйвером як двосторонньої, так і тристоронньої взаємодії. Зібрали сьогодні бізнес та дипломатів Фінляндії, Туреччини й України в рамках конференції з відбудови України. Дуже приємно було вітати і назвати друзями понад сотню учасників заходу! Ми об’єднали бізнеси та державні відомства, банки, щоб знайти нові рішення для співпраці, які можуть бути реалізовані через палати та інвестиційні агентства», - сказав під час виступу президент ТПП України Геннадій Чижиков.


Товарообіг між Україною та Туреччиною торік сягнув $7,38 млрд, а між Україною та Фінляндією - $ 0,40 млрд.

 


 

Під час конференції усі сторони представили свої можливості та пропозиції. Зокрема державні банки України, UkraineInvest, представники фінських та турецьких партнерів.

Геннадій Чижиков розповів про роботу системи ТПП як найбільшої бізнес-асоціації країни. Він акцентував на досвіді та можливості регіональних палат у підтримці бізнесу, експортерів, логістиці та серйозному потенціалі регіональної співпраці.
 

«Палата готова надати всю необхідну допомогу з нашого боку, щоб фінський і турецький бізнес знайшли надійних партнерів в Україні. Ми сповнені оптимізму, оскільки бачимо активну позицію наших партнерів щодо можливості виходу на новий рівень співпраці», - сказав Чижиков.


Надалі буде опрацьовано й узагальнено отримані запити та інформацію, щоб підготувати реалізацію якісного «стрибка» у активізації тристоронніх ділових зв’язків.

 

 

Теги: Україна-Туреччина, ТППУ, Туреччина, Посольство Фінляндської Республіки в Україні, Посольство України в Фінляндській Республіці, Фінляндська торгова палата, Фінська бізнес-група в Україні, Фінсько-турецька бізнес-гільдія, Фінляндія

Анонси

Останні новини