(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Форум прогресивних підприємців: 6 кейсів ведення бізнесу

15.07.2021

Представники бізнесу обговорили питання щодо поліпшення бізнес-середовища та вирішення проблем, які заважають розвитку підприємництва в Україні.

Організаторами Форуму прогресивних підприємців виступили Комітет підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України спільно з Регіональним відділенням Фонду державного майна України по м. Київ, Асоціацією українських банків, Територіальним відділенням Асоціації платників податків Українив м. Київ, ДП «Прозорро.Продажі» та Київським міським центром зайнятості.

Під час заходу учасники розглянули 6 практичних кейсів, присвячених темам використання державного майна для розвитку бізнесу, доступного кредитування для бізнесу, трендам оподаткування МСБ, ринку праці в умовах COVID, правилам прозорих аукціонів PROZORRO та майбутнім сценаріям підприємництва в Україні.

Відкрила Форум прогресивних підприємців віцепрезидент ТПП України Наталія Забрудська:

«Ми всі розуміємо, що сьогодні бізнес має певні проблеми у сферах ліцензування, отримання дозволів, оподаткування, валютного та митного регулювання тощо. Особливо представники малого та середнього підприємництва в Україні потребують як дерегуляції, так і запровадження прозорого регулювання, дієвих заходів підтримки бізнесу, які би створювали належні умови для його ведення. У всіх сферах сучасного економічного життя важлива синергія – взаємодія влади, бізнесу та громадських об’єднань», - наголосила пані Забрудська.

Анонси

Останні новини

Більше новин