(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Генеральний секретар ОЧЕС позитивно оцінює головування ТПП України в Діловій раді

07.09.2017

Майкл Хрістідес прибув до ТПП України з робочим візитом, аби обговорити подальші напрями співпраці.

«Ділова рада – одна із найважливіших інституцій ОЧЕС, її мета – просування економічного співробітництва. Тому співпраця з бізнес-сектором є особливо важливою для нас. ТПП України сприяє ефективній роботі Ділової ради, нам є з чим порівнювати: кілька років до цього така робота велася не вельми результативно. Найближчі 6 місяців ТПП України відіграватиме провідну роль у робочих процесах і механізмах Організації, основні зусилля будуть зосереджені  на розвитку багатостороннього економічного співробітництва у Чорноморському регіоні», – сказав генеральний секретар ОЧЕС.   

«У рамках роботи Ділової ради ми запланували у Києві два цікаві заходи – засідання Ділової ради ОЧЕС 17 жовтня та засідання Ради директорів ОЧЕС 12 грудня. Мені особливо приємно, що хоч головування Палати в Діловій раді тільки розпочалося, Майкл Хрістідес уже дав йому позитивну оцінку», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

ОЧЕС – організація 12 країн Причорномор’я, які об’єдналися заради інтенсивної міжнародної кооперації у басейні Чорного моря. Нагадаємо, що Торгово-промислова палата України прийняла головування в Діловій раді ОЧЕС у цьому півріччі.

«ТПП України докладає максимум зусиль для реалізації основних цілей Ради – сприяння інформаційному обміну, лобіювання інтересів ділових кіл у структурах ОЧЕС, допомога в пошуках партнерів тощо. Розвиток регіональної торгівлі, інвестицій і політика підтримки малих і середніх підприємств – головні пріоритети для нас на найближчі півроку. Тож закликаю бізнес-спільноту долучитися до цієї роботи і максимально використати можливості в рамках наданих Україні повноважень», – сказав Геннадій Чижиков.

 

Теги: ТППУ, Бізнес, підприємництво, ОЧЕС

Анонси

Останні новини