(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков: Якщо німецький бізнес інвестує в країну, це означає що з її економікою все гаразд

14.06.2018

Німецько-українська промислово-торговельна палата є надійною опорою для німецького бізнесу в Україні. Німці заходять в Україну зі своїми стандартами, технологіями і культурою. А головне − з інвестиціями.

Про це він сказав, вітаючи Німецько-українську промислово-торговельну палату, яка цього року святкує 25-річний ювілей українсько-німецького економічного та торговельного співробітництва.

25 років плідного представництва німецької економіки в Україні було проілюстровано презентаціями представників німецького бізнесу в різних областях України.

«Уже багато років ми є офіційним представництвом німецької економіки в Україні та представляємо німецькі економічні інтереси в Україні. Наразі ми маємо 120 членів, які активно працюють в Україні. AHK Ukraine згуртовує навколо себе підприємства, що активно підтримують двосторонні економічні зв’язки наших країн. Ці члени надають AHK ваги та голосу, коли вони вступають у діалог із політичними, економічними й управлінськими структурами та сприяють економічним зв’язкам. Головним для нас є підтримка зовнішньоекономічної діяльності бізнесу», − зазначив Андреас Лір, президент АНК Ukraine.

«Німеччина була і є одним із найбільших важливих економічних партнерів України. Її інвестиції за своїми обсягами займають п’яте місце. Це майже 5% їх загального обсягу. Мені приємно, що попри всі складнощі і проблеми німецький бізнес продовжує вірити в Україну і продовжує збільшувати обсяги інвестицій», – відзначив Максим  Нефьодов, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

У червні 1993 року, 25 років тому, було відкрито офіс Делегації німецької економіки в Україні задля розвитку німецько-української співпраці. Сьогодні це потужна Німецько-українська промислово-торговельна палата − член всесвітньої мережі AHK. Головною організацією IHKs у Німеччині є Німецька асоціація торгово-промислових палат (DIHK), яка одночасно координує та супроводжує мережу AHK. Тісна співпраця з німецькими господарськими союзами також забезпечує плідні зв’язки AHKs із підприємствами та близькість до ринку.

Теги: ТППУ, Німеччина