(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков: Ініціатива Прем’єра Володимира Гройсмана «МАСКИ-ШОУ-СТОП» неодмінно має бути втілена у життя

13.11.2017

Новий прем’єрський законопроект покликаний покласти край будь-яким проявам тиску силових органів на підприємців. Тиск на чесний бізнес, що працює відповідно до законодавства, сплачує податки, створює продукт і забезпечує робочі місця, неприпустимий. Про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками ділових кіл і підприємницьких об’єднань України.

«Готуючись до сьогоднішньої зустрічі із Володимиром Гройсманом, ми в ТПП України провели низку консультацій із головами комітетів підприємців і з керівниками бізнесів. Майже всі одностайно підтримують прем’єрський законопроект № 7275 щодо протидії безпідставному тиску з боку контролюючих і правоохоронних органів на бізнес. Цікаво, що немає навіть особливих зауважень до законопроекту», – зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Документ входить до пакета законодавчих актів, ухвалення яких надасть поштовх пожвавленню ділової активності України, формуванню сприятливого ділового клімату, а відтак – розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 57%. На початку листопада законопроект був схвалений Кабінетом Міністрів України і переданий до парламенту. Для ТПП України ухвалення цього закону буде мати особливе значення. Адже провідна бізнес-асоціація країни також тривалий час суттєво потерпала від того ж тиску.

«Проте, особисто я впевнений, що ухваленням цього закону не слід обмежуватись. Саме тому звернув увагу прем’єр-міністра на особливу проблему бізнесу із зони АТО. Адже велика кількість підприємств, що перереєстрували свою діяльність і вправно продовжують сплачувати податки до бюджету України, сьогодні безпідставно звинувачуються у «фінансуванні тероризму». На окупованих територіях у декого залишилися виробничі потужності, фахівці, покупці та партнери. Це наші громадяни, наша земля – інакше ставитися не можна. Водночас будь-яке партнерство, бізнес-контакти або оплату послуг спеціалістів, із легкої руки правоохоронців, вважають «фінансуванням тероризму». А покарання за це – до 12 років позбавлення волі. Саме тому, я переконаний: сьогодні вкрай необхідні чітка, зрозуміла бізнесу політика, законодавча ініціатива, що наблизить нас до перемоги та миру», – сказавГеннадій Чижиков.

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, уряд, Володимир Гройсман

Анонси

Останні новини