м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков: Тільки завдяки синергії регіональної ТПП та керівництва області можна досягти успіху у просуванні інтересів бізнесу

27.02.2018

Президент ТПП України відвідав Івано-Франківськ, де провів зустрічі із керівництвом області та колективом регіональної торгово-промислової палати.

«Кожна регіональна ТПП повинна тісно співпрацювати із керівництвом області, адже тільки завдяки такій синергії можна досягти результату у просуванні інтересів регіонального бізнесу. Прикладом такої ефективної спільної роботи у системі торгово-промислових палат є Івано-Франківська ТПП. Саме це мені сьогодні особисто підтвердив голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук», – сказав Геннадій Чижиков.

Під час зустрічі обговорювалась низка проектів, які регіональна ТПП реалізовуватиме спільно із адміністрацією області найближчим часом. Це, зокрема,  фестивалі «Французька весна» та «Карпатський простір», що відбудуться в області у квітні – травні, і презентація потенціалу регіону у стінах ТПП України наприкінці року. На фестивалях Івано-Франківська ТПП за підтримки ТПП України забезпечать бізнесову складову, а на презентацію області  у Києві ТПП України запросить міжнародну спільноту.

Протягом останніх трьох років у Івано-Франківську відбулось суттєве зростання промислового комплексу: відкрито нові підприємства з іноземними інвестиціями, нарощено виробничі потужності й обсяги реалізації продукції. В економіці міста домінують харчова промисловість та машинобудування. Місто втілює стратегію розвитку на наступні 10 років, розроблену  разом із урядом Канади та проектом «Партнерство для розвитку міст» проміс / pleddg, із урахуванням думок фахівців і звичайних мешканців. До слова, найбільшим інвестором в інфраструктуру Івано-Франківська є саме його мешканці, які завдяки своєму співфінансуванню за різними програмами щоденно вкладають кошти в добробут рідного міста. Малий бізнес в економіці Івано-Франківська посідає вагоме місце та характеризується сталим розвитком на тлі сприятливого бізнес-клімату в місті. Станом на 01.01.2017 р. середні та малі підприємства в області становлять 99,9% від загальної кількості економічно активних підприємств міста, на них працює 88,3% найманих працівників усіх підприємств – суб’єктів господарської діяльності міста.

Міська влада постійно впроваджує заходи з покращення інвестиційного клімату і, відповідно, зі сприяння розвитку промисловості. Так, проводяться виставково-ярмаркові заходи, розширюються фірмова торгова мережа та торговельні павільйони, активізується співпраця з великими торговельними центрами міста. 

Для покращення бізнес-середовища й інвестиційної діяльності в місті працює інвестиційний сайт, на якому розміщено інформацію про індустріальний сектор, експортні поставки, успішно реалізовані start-up проекти; створено інтерактивну інвестиційну карту м. Івано-Франківська із зазначенням greenfield і brownfield об’єктів українською й англійською мовами;  проведено ІІ Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива»;  планується відкриття Центру підтримки інновацій та підприємництва I-HUB, який надасть можливість інноваторам і підприємцям не лише працювати й навчатись у комфортних умовах, а й комерціалізувати свої ідеї та виводити їх на світові ринки, створюючи нові робочі місця та сприяючи надходженню іноземного капіталу.

Теги: ТППУ, інвестиції, Івано-Франківськ

Анонси

Останні новини